EXPO SILVA REGINA

Výstava SILVA REGINA v Brně

Spolupráce na prestižní výroční světové výstavě lovectví a myslivosti, veletrhu Silva Regina v Brně Výstavišti 21.-28.3.2010

Světová výstava vývoje myslivosti a lovectví – 100 let

Letak Silva Regina 2010

Letak Silva Regina 2010

Jako každoročně, i letos na jaře se na Brněnském výstavišti koná tradiční veletrh myslivosti a lesnictví zvaný „SILVA REGINA“.
Veletrh konaný tento rok ve dnech 21.3. – 28.3.2010 je vyjímečný tím, že se nejedná o celostátní, nýbrž o celosvětovou výstavu s názvem „Světová výstava lovectví a myslivosti“, kdy zde budou prezentovat své obchodní i tradiční myslivecké a lovecké aktivity mnohé firmy a společnosti zemí Evropy i dalšího světa.

Nadace Josefa a Zdenky Vágnerových byla pořadateli veletrhu vyzvána ke spolupráci na projektu poté, co Ing.Josef Vágner byl společně s několika dalšími osobnostmi našich dějin vybrán, aby na veletrhu reprezentoval (z pohledu historie české myslivosti a lesnictví) naši republiku.

Silva regina tablo

Silva regina tablo

Pro tento účel bude vytvořena v prostorách výstaviště „Expozice pana Josefa Vágnera“,kde budou vystaveny mnohé exponáty reprezentující jeho životní pouť a práci.

Vágnerova nadace se na projektu přímo spolupodílí tím, že zajišťuje výběr a obousměrný transport vytypovaných exponátů buď přímo z trvalé Expozice afrických expedic Josefa Vágnera ze zámku ve Starých Hradech, nebo z jeho rodinného domu ve Dvoře Králové nad Labem.

Prosba o finanční příspěvek, 23.02.2010

 

 

 

Expozice Silva Regina_1

Expozice Silva Regina_1

 

 

 

 

 

 

 

 

Expozice Silva Regina_2

Expozice Silva Regina_2